Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

AGROCHEMIA Sp. z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
5038 dni temu

Ogłoszenie numer: 109079, z dnia 2010-08-09

Jesteśmy firmą handlową obsługującą rolnictwo w zakresie zaopatrzenia w środki ochrony roślin, nawozy oraz materiał siewny. Działamy na terenie woj. podlaskiego i warmińsko - mazurskiego.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • usługi doradcze z zakresu uprawy i ochrony roślin,
  • bezpośrednia obsługa klientów (negocjacje, ustalanie warunków sprzedaży, nadzór nad prawidłowym przebiegiem współpracy),
  • analizowanie wyników sprzedaży i możliwości rozwoju rynku,
  • nadzór nad terminowym rozliczaniem się klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe rolnicze,
  • doświadczenie handlowe w kontaktach z klientami detalicznymi i hurtowymi,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wiedza z zakresu uprawy i ochrony roślin,
  • umiejetność planowania i organizacji pracy,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
  • prawo jazdy kategoria B

Oferujemy

  • umowa o pracę (docelowo na czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w szkoleniach,
  • nowoczesne narzędzia pracy (laptop, telefon kom., samochód służbowy)