Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel Handlowy

P.P.P.H.U.SAGA
podkarpackie, woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie
praca stacjonarna
4909 dni temu

Ogłoszenie numer: 126185, z dnia 2010-12-15

HURTOWNIA ELEKTRYCZNA ROK ZAŁ.1990.SPRZEDAŻ HURTOWA ART.ELEKTRYCZNO-OŚWIETLENIOWYCH

Miejsce pracy: podkarpackie, woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • sprzedaż art. oświetleniowych, elektrotechnicznych
  • obsługa sklepów, hurtowni branży elektrotechnicznej oświetleniowej
  • Wymagania

  • wymagane doświadczenie jako handlowiec w branży elektro-technicznej (inne oferty nie będą brane pod uwagę),
  • prawo jazdy,
  • swobodne nawiązywanie kontaktów z klientami,
  • wymagana praktyka w branży,
  • obsługa laptopa,
  • bezwzględna uczciwość
  • Oferujemy

  • do dyspozycji samochód, laptop, telefon,
  • świadczenia zgodne z kodeksem pracy,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia,
  • wynagrodzenie od 1500 do 7000 zł brutto,
  • szkolenia
  • Wynagrodzenie

    Od 1500 PLN