Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel handlowy

HERBUD Sp. z o.o.
podkarpackie, Tarnów
praca stacjonarna
4797 dni temu

"HERBUD sp. z o.o." Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa z branży izolacji technicznych i budowlanych.

Miejsce pracy: Tarnów

Nr Ref.: PHT

Zadania:

Pracownik terenowy działu sprzedaży w oddziale w Tarnowie. Do obowiązków będzie należało wyszukiwanie i bieżąca obsługa klientów, monitorowanie rynku inwestycji.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • uczciwość i zaangażowanie
  • dokładność i rzetelność
  • doświadczenie handlowe w branży budowlano-instalacyjnej lub wykształcenie kierunkowe
Oferujemy:
  • pracę w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszelkie narzędzia pracy

Poznaj

Herbud Sp. z o.o.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu osób tworzących firmę HERBUD oferujemy naszym klientom rzetelną i w pełni profesjonalną obsługę w zakresie zaopatrzenia w materiały izolacyjne stosowane przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju instalacji. Do grona naszych klientów zaliczają się zarówno firmy wykonawcze, jak i handlowe, inwestorzy, oraz zakłady przemysłowe i elektrownie. Zadowolenie klientów z naszych usług wynika przede wszystkim z sumienności i kompetencji naszych pracowników. Zapewniamy klientom rzetelne i fachowe doradztwo począwszy od chwili wykonywania projektów i ofert a skończywszy na odbiorze robót. Wychodząc na przeciw unijnym standardom dbamy o jakość wykonywanych przez nas usług mając na względzie przede wszystkim dobro i zadowolenie klienta. Dzięki temu, że znajdujemy się w gronie autoryzowanych dystrybutorów do dyspozycji naszych klientów pozostają także doradcy techniczni producentów. Na oferowane przez nas materiały zapewniamy wszelkie wymagane aprobaty i dopuszczenia oraz gwarancję producenta.