Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Importer ryb akwariowych poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku
łódzkie
praca stacjonarna
4684 dni temu

Ogłoszenie numer: 156766, z dnia 2011-07-22

Branża zoologiczna

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona w naszej firmie będzie odpowiadać za:

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • obsługę dotychczasowych klientów
  • realizację planów sprzedażowych
  • raportowanie efektów pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum średniego wyształcenia
  • samodzielności, kreatywności i zaangażowania
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości branży
  • umiejętności konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętności organizacji swojej pracy oraz samodyscypliny
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • zdolności negocjacyjnych
  • dyspozycyjności do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie (po okresie próbnym)
  • pracę samodzielną i pełną wyzwań
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania
  • narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy