Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

EDYP Hurtownia Książek Tomasz Pudełko

Białystok oraz teren województwa

159 dni temu

Ogłoszenie numer: 2237088, z dnia 2019-01-18

EDYP Hurtownia Książek jest firmą, która od 14 lat zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną książek na terenie Polski, a w ostatnim czasie również poza granice naszego kraju. Głównym odbiorcą są biblioteki publiczne, szkoły oraz przedszkola na terenie całego kraju obsługiwane przez sieć przedstawicieli handlowych.

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok oraz teren województwa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prezentację i sprzedaż książek na podległym terenie u stałych klientów, pozyskiwanie nowych klientów jak również stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów oraz działań konkurencji.

Twoje cele:

  • realizacja planów sprzedażowych,
  • profesjonalna obsługa stałych klientów,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem,
  • realizacja zadań dotyczących akcji promocyjnych,
  • inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu i udziału w rynku,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • energia i dynamizm w działaniu,
  • silna motywacja do osiągania wysokich wyników,
  • umiejętność organizacji pracy i planowania oraz samodyscypliny,
  • dobra komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość podjęcia działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • samodzielną pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • nowoczesny system zarządzania i rozwoju,
  • wsparcie poszczególnych działów firmy na każdym etapie pracy,
  • odpowiednie szkolenia i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży,
  • przejrzyste warunki wynagrodzenia (podstawa + premie),
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy