Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

WIPER sp. z o. o.

Podlaskie

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2310181, z dnia 2019-03-11

WIPER Sp. z o.o., to uznany polski producent odpływów prysznicowych.
www.wiper.pl
Poszukujemy przedstawiciela handlowego do obsługi klientów
na terenie Polski

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: podlaskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
  • profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej firmy
  • realizacja założonych planów handlowych
  • praca mobilna na terenie Polski zgodnie z przypisanym terenem

Wymagania

  • doświadczenie w handlu
  • mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
  • znajomość branży sanitarnej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • komunikatywność, aktywność w działaniu
  • odpowiedzialność, konsekwentność
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • obsługa komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego
  • wykształcenie minimum średnie (techniczne będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • praca w pozytywnej atmosferze
  • szkolenia
  • narzędzia pracy tj. samochód służbowy, laptop i telefon

Poznaj

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (57)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (944)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (65)
Mazowieckie:
Warszawa (2211)
Radom (170)
Płock (101)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (89)