Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel Handlowy

Avita Sławomir Rutz
podkarpackie, Kielce
praca stacjonarna
6416 dni temu

Ogłoszenie numer: 23829, z dnia 2006-10-31

firma działa na rynku od 10 lat, jest czołowym polskim producentem środków higieny pozyskiwania mleka, sprzedajemy swoje wyroby w całym kraju oraz poza nim

Miejsce pracy: podkarpackie, Kielce

Nr Ref.: Kielce

Opis stanowiska

osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymywanie kontaktów z dotychczas pozyskanymi klientami oraz poszukiwanie nowych klientów

Wymagania

wyższe studia rolnicze , otwarość i komunikatywność, umięjętność pozyskiwania zaufania u klientów, prawo jazdy kategorii B, zamieszkanie w promieniu 100 km od Kielc

Oferujemy

pracę w młodym dynamicznym zespole, możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia, umowę o pracę oraz zarobki uzależnione od efektów pracy, samochód służbowy i komórkę