Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

Pol-Cosm Spółka z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6156 dni temu

Ogłoszenie numer: 31322, z dnia 2007-07-11

ALFAPARF Milano, jeden ze światowych liderów rynku branży kosmetyków profesjonalnych, działający w ponad 80 krajach, obecny w Polsce od ponad 7 lat.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Pozyskiwanie zamówień i stały kontakt z klientami na podległym terenie. Pozyskiwanie nowych klientów. Systematyczna kontrola stanu zadłużenia klientó i egzekwowanie płatności za dostarczony towar.

Wymagania

Samodzielność i kreatywność. Łatwość nawiązywania kontaktów i dobra prezencja. Wykształcenie minimum średnie. Gotowość zarejestrowania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Posiadanie własnego samochodu i telefonu komórkowego, komputera.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + prowizja związana z osiąganymi wynikami ). Możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń. Udział w pokazach i imprezach organizowanych przez firmę w kraju i zagranicą