Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel Handlowy

Solid Security Sp. z o.o.
łódzkie, Łódź, Skierniewice
praca stacjonarna
3845 dni temu

Solid Security jest jedną z największych firm z branży ochrony w Polsce.
W związku z aktywnym rozwojem sieci biur regionalnych oraz wdrażaniem nowych projektów handlowych oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź, Skierniewice

Nr Ref.: PH/łódzkie

Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów (B2B lub / i B2C),
  • Praca terenowa i stacjonarna,
  • Kontakt z Klientem, identyfikacja jego potrzeb,
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • Posprzedażowa obsługa Klienta.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na oferowanym stanowisku,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Własny samochód (gwarantowany zwrot kosztów paliwa),
  • W przypadku Przedstawiciela Handlowego ds. Systemów Telewizji Przemysłowej: wymagana znajomość branży, mile widziani instalatorzy systemów zabezpieczeń (telewizja przemysłowa, systemy alarmowe).

Oferujemy:
  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz miesięczne premie sprzedażowe,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Możliwość awansu w strukturach sprzedażowych,
  • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza.