Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel handlowy

Bio-Chem Spółka z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5720 dni temu

Ogłoszenie numer: 50101, z dnia 2008-10-01

Rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją nowoczesnych preparatów chemii technicznej i urządzeń myjących poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją nowoczesnych preparatów chemii technicznej i urządzeń myjących poszukuje przedstawicieli handlowych w rejonach: 1. woj. opolskiego 2. woj. łódzkiego

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • podstawy znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • stałe łącze internetowe
  • Oferujemy

    Oferujemy system szkoleń i atrakcyjne warunki pracy dla osób posiadających silną motywację i dyscyplinę wewnętrzną, potrafiących samodzielnie organizować sobie pracę, chętnych do poznawania nowoczesnych technologii i ich zastosowań przemysłowych.