Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BPM Lighting Polska
łódzkie, wielkopolskie/zachodnio-pomorskie/pomorkskie/kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5519 dni temu

Ogłoszenie numer: 64567, z dnia 2009-05-07

Firma istnieje od 50 lat. Jako BPM Iluminacion S.L od 15 lat na rynku hiszpańskim. Obecnie działalność handlowa firmy została rozszerzona o Polskę, Czechy, Słowację, Rumunię, Bułgarię i Niemcy. Firma z branży oświetleniowej specjalizująca się w oświetleniu wewnętrznym i dekoracyjnym.

Miejsce pracy: łódzkie, wielkopolskie/zachodnio-pomorskie/pomorkskie/kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Do obowiązków Przedstawiciela Handlowego w naszej firmie należy aktywne wyszukiwanie klienta, kontakt handlowy z klientami a także serwis posprzedażowy.

Wymagania

Prosimy o kontakt tylko osoby odpowiedzialne i poważnie traktujące powierzone im zadania. Od kandydatów oczekujemy:
  • znajomości rynku oświetleniowego
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dyscypliny i dobrej organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B i doswiadczenie w prowadzeniu samochodu
  • własny samochód tylko w okresie próbnym

Oferujemy

  • Odpowiedzialną i rozwojową pracę.
  • Po okresie próbnym nowy samochód służbowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dobre wynagrodzenie. Podstawa + wysoka prowizja.