Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Przedstawiciel Handlowy

Pol-Cosm Spółka z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
5441 dni temu

Ogłoszenie numer: 68614, z dnia 2009-06-25

ALFAPARF Milano, jest to jeden ze światowych liderów rynku branży kosmetyków profesjonalnych, działający w ponad 80 krajach, w Polsce obecny od ponad 9 lat.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Pozyskiwanie zamówień i stały kontakt z klientami na podległym terenie. Pozyskiwanie nowych klientów. Systematyczna kontrola stanu zadłużenia klientów i egzekwowanie płatności za dostarczony towar. Zapewnienie ciągłości dostaw produktów Alfaparf do obsługiwanych klientów. Raportowanie według ustalonych zasad i terminów do osób przełożonych.

Wymagania

OCZEKUJEMY: samodzielności i kreatywności, łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej prezencji, wykształcenia minimum średniego, gotowości zarejestrowania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej LUB PODPISANIA UMOWY ZLECENIA, własnego samochodu, znajomość rynku kosmetyków profesjonalnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Interesującą i stabilną pracę w młodym zespole i miłej atmosferze. Wynagrodzenie stałe plus prowizja i plus premia związana z osiąganymi wynikami. Możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń. Udział w pokazach i imprezach organizowanych przez firmę w kraju i zagranicą.