Przedstawiciel Handlowy
POLANGLO SP. Z O.O.
łódzkie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
3 dni temu

Firma Polanglo Sp. o.o., działająca od ponad 30 lat sieć księgarń i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym, zatrudni w Poznaniu pracownika na pełen etat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Wymagania:

Poszukujemy osoby:

  • o wysokiej kulturze osobistej
  • posiadającą łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • posługującą się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • z doświadczeniem w branży księgarskiej lub pokrewnej (papiernicza, zabawkarska)
  • czynne prawo jazdy
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilną i samodzielną pracę w sieci księgarń edukacyjno-językowych
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywanych obowiązków

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

 

Administratorem danych podanych przez zamawiającego jest Polanglo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-285), ul. Szyszkowa 20.

Pani/Pana dane osobowe będą  przetwarzane w celu wykonania zamówienia oraz w celu wykonania umowy. Osobom reprezentującym podmiot zamawiający przysługuje prawo do żądania dostępu do danych osobowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

POLANGLO SP. Z O.O.

Polanglo Sp. z o.o. to działająca od 1991 roku sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym.

Firma zyskała w krótkim czasie uznanie partnerów w Polsce i za granicą. Doceniając nasz potencjał, Oxford University Press, wydawnictwo z 500-letnią tradycją, działające przy jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie – Oxford University, wybrało Polanglo na głównego partnera biznesowego na polskim rynku książki.

Polanglo działa jako dystrybutor materiałów edukacyjnych i zaopatruje szkoły wszystkich typów, uczelnie wyższe,  instytuty i szkoły językowe oraz odbiorców indywidualnych w podręczniki do nauki języków, a także wszelkiego typu materiały edukacyjne.

Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne i publikacje takich wydawców jak Oxford University Press, Nowa Era, WSIP, WSZ PWN, GWO, Operon, Pearson, Macmillan, Lektor Klett, Express Publishing  oraz wielu innych. 

Podobne oferty