Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel handlowy

P.H.Podlasiak
łódzkie
praca stacjonarna
5290 dni temu

Ogłoszenie numer: 81450, z dnia 2009-11-18

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową wyposażenia łazienek. Poszukujemy:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

    Firma zatrudni 2 przedstawicieli handlowych (do 35 lat) z doświadczeniem w branży sanitarnej (wyposażenie łazienek) 1.teren płn-zach Polska 2.teren płd-zach Polska

Wymagania

    Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć:
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na podległym obszarze;
  • utrzymywanie relacji z Klientami firmy;
  • realizacja planów sprzedażowych;
  • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jakości obługi na najwyższym poziomie

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od wyników sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy tj. samochód, telefon służbowy,notebook;
  • zatrudnienie na umowę o pracę