Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

Deffine Furniture Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5195 dni temu

Ogłoszenie numer: 90199, z dnia 2010-02-25

zatrudni:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: opiekę nad istniejącymi Klientami i aktywne pozyskiwanie nowych,
  • Kompleksową obsługę zamówień,
  • Szkolenia Klientów Biznesowych
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami, prezentacja oferty marki Timoore
  • Dbałość o wizerunek Marki Timoore.

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego branży meblarskiej
  • wykształcenie min średnie
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy: samodzielność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu dyspozycyjność,
  • średnia znajomość j. angielskiego
  • obsługa komputera( MS Office, Internet)
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • pracę w ciekawej branży
  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premii
  • umowę o pracę / lub kontrakt na własnej działalności
  • otwarte młode środowisko pracy