Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Przedstawiciel Handlowy

Paese Cosmetics
podlaskie
praca stacjonarna
5156 dni temu

Ogłoszenie numer: 97858, z dnia 2010-04-20

Firma EUPHORA, polski producent kosmetyków do makijażu marki PAESE.
Pragniemy tworzyć dla Kobiet krainę pełną koloru, piękna i szczęścia. Chcemy, aby w codziennym pędzie i pośpiechu nasze małe drobiazgi przypominały Kobietom, jak mało potrzeba, by znaleźć się w lepszym, piękniejszym świecie.
Naszym atutem, a zarazem celem jest tworzenie wysokiej jakości kosmetyków, których skuteczność nie odbiega od kosmetyków wiodących marek zachodnich.
Jesteśmy obecni w 1 500 drogeriach na terenie całego kraju. O wysoki poziom obsługi naszych klientów dba zespół 25 handlowców

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: PH podlaskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • wykonanie ustalonych celów sprzedaży;
  • zbieranie informacji o potrzebach klientów;
  • budowanie dobrego wizerunku firmy;
  • windykacja należności.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • inicjatywa i przedsiębiorczość;
  • komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • umiejętności negocjacyjne;
  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy;
  • zorientowanie na klienta;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet szkoleń;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • liczne narzędzia wspierające sprzedaż.