Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel naukowy

SHIM-POL
podlaskie, Warszawa
praca stacjonarna
4229 dni temu

logopo.jpg

Firma "SHIM-POL A.M. Borzymowski" E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Sp.J. jest wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem na Polskę firmy SHIMADZU, z siedzibą główną w Kioto, Japonia. Firma SHIMADZU należy do światowej czołówki producentów aparatury analitycznej stosowanej w pracy analitycznej w laboratoriach przemysłowych, naukowych oraz instytucjach rządowych. Firma SHIMADZU działa od 1875 roku. Obecnie SHIMADZU jest obecne na wszystkich kontynentach i zatrudnia ponad 9 tysięcy osób. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie oraz budowanie relacji z klientami firmy, doradztwo merytoryczne oraz wsparcie działań handlowych promujących produkty firmy SHIMADZU w Polsce. Główne miejsce pracy - Warszawa.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (wymagane wykształcenie o kierunku technicznym, związanym z badaniami materiałów lub pokrewne),
  • wymagana minimum 2-letnia praktyka laboratoryjna obejmująca stosowanie technik związanych z badaniem wytrzymałości i testowaniem materiałów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera – pakiet Windows, pakiet Office, Internet,
  • wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność,
  • silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy,
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
  • wybranej osobie oferujemy atrakcyjną i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • motywacyjny system wynagradzania

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)