Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel regionalny

Balkonydostawne
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5099 dni temu

Ogłoszenie numer: 101094, z dnia 2010-06-01

Firma nasza posiada opatentowany system montażu gotowych balkonów do każdego rodzaju budynków ( zarówno starych jak i nowych ) mieszkalnych. Pierwsze balkony zostały zamontowane w 2007 roku.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy firmy produkującej i montującej gotowe balkony z przeznaczeniem głównie dla bloków mieszkalnych Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie kontaktów handlowych poprzez roznoszenie ulotek informacyjnych w budynkach mieszkalnych
  • przeprowadzanie rozmów z zarządami spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych

Wymagania

    Firma poszukuje osoby prowadzącej własną działalność gospodarczą, mająca bardzo dobre kontakty w spółdzielniach mieszkaniowych, wspólnotach oraz miejskich, gminnych, komunalnych zarządach nieruchomości.

Oferujemy

    Zarobki są określone w procentowym stosunku do obrotu jaki uzyska przedstawiciel, gwarantujemy wyłączność na danym obszarze oraz bezkonkurencyjność sprzedawanego produktu, który jest nowością na naszym rynku. Rynek jest bardzo rozwojowy z powodu olbrzymich i narastających problemów z balkonami.