Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO- HANDLOWY

ScienceSoft
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4741 dni temu

Ogłoszenie numer: 149163, z dnia 2011-05-26

ScienceSoft

ScienceSoft jest firmą zajmującą się wdrażaniem do szkół i sprzedażą edukacyjnego oprogramowania komputerowego. Jesteśmy również dystrybutorem nowoczesnych pomocy dydaktycznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Budowanie bazy odbiorców produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę.
  • Pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych.
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych.
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.
  • Monitorowanie i analiza rynku.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży.
  • Wykształcenie handlowe lub techniczne (preferowane elektroniczne).
  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Własny samochód.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.