Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciela Handlowego

FLORA - PRASZKA
łódzkie
praca stacjonarna
5391 dni temu

Ogłoszenie numer: 71874, z dnia 2009-08-07

Firma „FLORA” Sp. z o.o. zatrudni na bardzo korzystnych warunkach finansowych , osoby zainteresowane pracą w charakterze :

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie oraz obsługa klientów
  • współpraca w zakresie realizacji planu sprzedaży i działań marketingowych firmy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu rolniczym lub pochodne
  • znajomość zagadnień związanych z rynkiem rolnym
  • mile widziane osoby związane z branżą rolniczą poprzez praktyczną pracę w gospodarstwach i spółdzielniach rolniczych

Oferujemy

  • szkolenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń nastawiony na wyniki pracy ( po okresie próbnym)
  • samochód służbowy
  • komputer przenośny, telefon komórkowy
  • stałą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,