Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciela Handlowego

Koncept Systemy Informatyczne
łódzkie
praca stacjonarna
5153 dni temu

Ogłoszenie numer: 96887, z dnia 2010-04-23

poszukuje:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych Klientów do współpracy
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert i raportów
  • monitoring cenowy

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • motywacja zorientowana na osiąganie wyników
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atmosferę pracy opartą na uczciwości i wzajemnym poszanowaniu
  • samodzielną pracę, wymagającą skuteczności działania i osiągania określonych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z powiększaniem się organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stałą podstawę i prowizje
  • pracę w młodym zespole
  • telefon i komputer służbowy