Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referent ds. Logistyki

Bad Element Polska Sp. z o.o.

Lwówek Śląski

6 dni temu

Firma Bad Element Polska Sp. z o.o.
poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Zadania:
  • codzienny telefoniczny i mailowy kontakt w języku polskim/angielskim z kontrahentami, magazynierami, kierownikami produkcji
  • obsługa zamówień, nadzór nad terminowością i jakością dostaw
  • koordynacja przesyłek importowych i eksportowych
  • obsługa zleceń transportowych
  • prowadzenie kalendarza dostaw
  • ewidencjonowanie dokumentów transportowych i handlowych
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny)
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu - dobra organizacja pracy
  • rzetelność oraz dokładność w wykonywanych zadaniach
  • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole i nawiązywania nowych kontaktów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomość programu Subiekt lub  programu ERP (mile widziana)
  • wykształcenie wyższe (mile widziane)
Oferujemy:
  • interesującą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych
  • oferujemy wynagrodzenie w zakresie 3000 - 5000 zł brutto
  • pracę w wyjątkowo miłej atmosferze
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany

Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Robotnik Budowlany Praca Robotnik Budowlany

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (602)
Wałbrzych (58)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (125)
Lubelskie:
Lublin (220)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (207)
Nysa (62)