Zobacz więcej ofert pracy

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Malbork
praca stacjonarna
2177 dni temu
Dyrektor Izby Administracji Skarbowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Malbork
Ogłoszenie o naborze Nr 27410

Warunki pracy

warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- praca administracyjno -biurowa w siedzibie urzędu, praca przy komputerze powyżej 4 h na dobę, w pozycji siedzącej, praca biurowa pod presją czasu, praca związana z koniecznością poruszania się po budynku.

miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe, budynek urzędu dostosowany do osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Dokonywanie czynności sprawdzających niezastrzeżonych do właściwości rzeczowej innych komórek organizacyjnych
  • Weryfikacja wniosków o stwierdzenie nadpłaty podatku dochodowego
  • Wymiana informacji o podatkach bezpośrednich realizowana z państwami Unii Europejskiej oraz innymi państwami w zakresie i na zasadachokreślonych w ratyfikowanych umowach międzynarodowych, których stroną jest RP
  • Analiza informacji dostępnych w ramach wymiany informacji podatkowych, w tym w systemach informatycznych wspomagających wymianę informacji i międzynarodową współpracę w sprawach podatków bezpośrednich.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość przepisów prawa podatkowego materialnego i proceduralnego,
  • łatwość komunikacji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe