Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Regionalnego Kierownika Sprzedaży

RECTOR Polska
łódzkie, województwo łódzkie, świętokrzyskie
praca stacjonarna
6213 dni temu

Ogłoszenie numer: 29460, z dnia 2007-05-16

RECTOR Polska filia francuskiej grupy RECTOR Lesage (obrót ze sprzedaży: 160 mln euro, zatrudnienie powyżej 550 pracowników), lider w produkcji materiałów budowlanych ze sprężonego betonu i żelbetu

Miejsce pracy: łódzkie, województwo łódzkie, świętokrzyskie

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów (hurtownie, firmy budowlane) - utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami - stały kontakt z biurami projektowymi

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia w pracy na takim samym stanowisku w branży budowlanej - wykształcenie wyższe, preferowany inż. budownictwa lub osoba znająca się na technice budowlanej - dyspozycyjność, duża motywacja do pracy, samodzielność, zdolności interpersonalne, dynamiczna osobowość - wymagana znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kat. B - zamieszkały w okolicach Częstochowy

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej firmie w młodym zespole - możliwość rozwoju - atrakcyjne wynagrodzenie (stałe + premia) - telefon komórkowy, notebook oraz służbowy samochód