Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

Geholit Polska Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5116 dni temu

Ogłoszenie numer: 98972, z dnia 2010-05-13

Generalny dystrybutor powłok antykorozyjnych i lakierów przemysłowych Geholit + Wiemer poszukuje:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • przygotowanie raportów z powierzonych zadań
  • wykonywanie powierzchni kontrolnych
  • praca na terenie kilku województw

Wymagania

  • poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży powłok lakierniczych w branży metalowej
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiągnięcie wyznaczonych celów
  • znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność w pracy, silna umiejętność organizacji pracy i samodyscypliny
  • z uwagi na charakter pracy, ważnym elementem jest dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • samochód służbowy, telefon komórkowy