Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Kierownik Operacyjny

MAJSTER BUDOWLANE ABC sp. z o.o.

Podlaskie

25 dni temu

Ogłoszenie numer: 2572705, z dnia 2019-07-23

Kim Jesteśmy: Grupa Majster Budowlane ABC to najszybciej rozwijająca się sieć marketów budowlanych w Polsce. Na dzień dzisiejszy skupiamy 894 punktów handlowych w całym kraju. Naszym Partnerom oferujemy unikalne i nowatorskie rozwiązania w zakresie prowadzenia biznesu. Nasze marki to: markety budowlane „Pszczółka” sklepy i hurtownie Majster Budowlane ABC oraz składy budowlane Majster Profi.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • audyt operacyjny w marketach oraz punktach handlowych na powierzonym terenie wg. standardów sieci,
  • opieka nad działaniami handlowymi,
  • budowanie trwałych relacji handlowych,
  • implementację przygotowanych akcji sezonowych i promocyjnych,
  • monitoring rynku oraz analiza działań konkurencji,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie w branży DIY,
  • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej,
  • znajomość technik negocjacyjnych i handlowych,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa znajomość obsługi programów MS Office.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie podstawowe plus wynagrodzenie zmienne uzależnione od osiąganych wyników,
  • samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy,
  • szkolenia i rozwój zawodowy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny

Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Kierownik Regionalny Praca Kierownik Regionalny