Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ORLICO (Sponsor Techniczny Górnika Zabrze)
podkarpackie
praca stacjonarna
4818 dni temu

Ogłoszenie numer: 138903, z dnia 2011-03-15

Erima to niemiecka marka posiadająca w swej ofercie wysokiej klasy odzież i sprzęt do takich dyscyplin jak: piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, lekkoatletyka, tenis, oraz odzież rekreacyjną typu Basic i Active Wear.

W odzież i sprzęt marki ERIMA są wyposażone między innymi:

- reprezentacja Polski kobiet w hokeju na trawie

- reprezentacja Polski w judo

- reprezentacja Polski w akrobatyce sportowej

- reprezentacja Polski w curlingu

- Górnik Zabrze - ekstraklasa piłki nożnej

- Start Elbląg - ekstraklasa pilki ręcznej kobiet

- Impel Gwardia Wrocław - ekstraliga siatkówki kobiet

- AZS Politechnika Warszawa

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

ERIMA - generalny importer i dystrybutor w Polsce poszukuje przedstawiciela regionalnego do obsługi sklepów, hurtowni, klubów i organizacji sportowych. Przedstawiciel będzie miał za zadanie obsługę istniejących kontaktów i pozyskiwanie nowych.

Wymagania

  • Kontakty i doświadczenie w branży sportowej oraz własny samochód.

Oferujemy

  • Atrakcyjną pracę z dobrym wynagrodzeniem.
  • Zwrot kosztów transportu i telefonu.
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownika oddziału.