Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Atest Gaz Sp. z o.o. sp. k.

Region północny Polski

44 dni temu

Ogłoszenie numer: 3496742, z dnia 2020-08-17

Atest Gaz jest polską firmą elektroniczną sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych elektronicznych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Region północny Polski

 

Opis stanowiska

Praca polega na – po przeszkoleniu i zdobyciu odpowiedniego doświadczenia – nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami wywodzącymi się z sektora przemysłowego (chemia procesowa, gazownictwo i przemysł paliwowy, przemysł spożywczy i monopolowy, ogrzewnictwo i energetyka, hutnictwo, przemysł farmaceutyczny, ochrona środowiska, etc) oraz budownictwa publicznego (firmy deweloperskie, biura projektów).

W zakres obowiązków wchodzi także przygotowanie i prowadzenie sprzedaży oferowanych przez firmę Systemów Detekcji i Bezpieczeństwa Gazowego (prezentowanie rozwiązań Przedsiębiorstwa, negocjowanie i przygotowywanie ofert, nadzór nad instalacją i rozruchem systemów, pomoc techniczna).

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), wyposażenie w narzędzia pracy (komputer, samochód etc).

Obszarem działania Przedstawiciela będzie terytorium centralnej i północnej Polski (województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, ew. łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wyższego lub minimum średniego wykształcenia o kierunku elektronika, chemia, ochrona środowiska, bezpieczeństwo pracy lub pokrewnym,
  • prawa jazdy kategorii B oraz znajomości obsługi komputera,
  • zainteresowań / zdolności do sprzedaży produktów technicznych,
  • znajomości technik sprzedaży w sektorze B2B,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • komunikatywności oraz operatywności,
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych (region północnej Polski).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Atest Gaz Sp. z o.o. sp. k.

"Atest-Gaz" jest polską firmą branży elektronicznej sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji mikroprocesorowych, inteligentnych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych, budowie urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym (Ex) oraz w projektowaniu urządzeń "Funkcjonalnie Bezpiecznych".

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Praca Doradca techniczno - handlowy