Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sales & Marketing Specialist

ABB Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

35 dni temu

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Nr ref.: PL65567006_E4

W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży. Rynek Budownictwa i Infrastruktury. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing produktów oraz systemów elektryfikacji (zakres średnich oraz niskich napięć).

Zadania:
  • Aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów średnich oraz niskich napięć;
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie i koordynacja negocjacji handlowych;
  • Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych rozwiązań;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • Branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców;
  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla klientów w sektorze budownictwa komercyjnego i rezydencjalnego;
  • Udział w organizacji szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane elektryczne;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rynku odbiorców, tj. firm typu GW, EPC, PBL;
  • Umiejętność wyszukiwania powyższych klientów, nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji handlowych;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (197)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (828)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1868)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (58)