Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Senior Backend Engineer (Java/Spring Boot) - Plus Integrations (m/k)
Zalando SE
Łódzkie
75 dni temu

Praca w Berlinie po angielsku.
Nie wymagamy niemieckiego, oferujemy pakiet relokacyjny.

 

35 milionów klientów generujących ponad 6 miliardów euro obrotów na 17 rynkach w całej Europie - i to wszystko przechodzi przez Twoje ręce! Obsługujemy 2,5 miliona pozycji zakupowych, które prowadzą do setek tysięcy zamówień, każdego dnia. Dołącz do naszego międzynarodowego i zróżnicowanego zespołu obsługującego jedną z najważniejszych części Zalando.

 

Jako Backend Engineer w zespole będziesz odpowiedzialny/a za doskonalenie systemów takich jak dostawa i zwroty by mieć pewność, że dostarczamy do klientów na czas. Zespół dostarcza wydajny, stabilny, samo-skalujący się system zarządzania magazynem, który ma bezpośredni wpływ na zadowolenie klientów.

Senior Backend Engineer (Java/Spring Boot) - Plus Integrations (m/k)
woj. łódzkie

GDZIE POTRZEBNA JEST TWOJA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

 • Wpływ na wstępny koncept czy wybór technologii.
 • Praca nad serwisem od pracy nad architekturą do testowania, deploymentu i innych operacji, w środowisku agile.
 • Dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania, zwracając szczególną uwagę na projektowanie API, skalowalność.
 • Dzielenie się wiedzą, współpraca w zespole.

PASUJESZ DO NAS, JEŻELI MASZ

 • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy z Java, Spring. Doświadczenie w pracy z SQL, a także w pracy z mikroserwisami, rozproszonymi systemami, RESTful APIs.
 • Doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania.
 • Znajomość testów automatycznych.
 • Dobra komunikacja w języku angielskim i umiejętność zrozumienia wymagań biznesowych or pracy w środowisku agile.

BENEFITY PRACY

 • Kultura zaufania, dowartościowanie konstruktywna informacja zwrotna, zaangażowanie w open source, spotkania, wieczory gier, ponad 70 wewnętrznych gildii technicznych i rozrywkowych, dzielenie się wiedzą poprzez rozmowy techniczne, wewnętrzną akademię techniczną i blogi, demonstracje produktów, imprezy i wydarzenia
 • Konkurencyjne wynagrodzenie, sklep z akcjami pracowniczymi, 40% zniżki na zakupy w Zalando, rabaty od partnerów zewnętrznych, centralna lokalizacja biur, zniżki na transport publiczny, usługi komunalne, świetny sprzęt IT, elastyczny czas pracy, dodatkowe dni wolne od pracy i wolontariat, darmowe napoje i owoce, różnorodna oferta sportowa i zdrowotna
 • Szeroko zakrojony onboarding, mentoring i możliwości rozwoju osobistego oraz międzynarodowy zespół ekspertów
 • Pomoc w relokacji dla pracowników międzynarodowych, usługi rodzinne PME oraz pokoje dla rodziców i dzieci* (*dostępne tylko w wybranych lokalizacjach)
 • Celebrujemy różnorodność i dążymy do tworzenia zespołów, które reprezentują różne środowiska, perspektywy i umiejętności. Decyzje o zatrudnieniu podejmowane są na podstawie kwalifikacji, zasług i potrzeb biznesowych.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text of 26.06.2014, Journal of Laws 2014, item 1182). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.

Podobne oferty