Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Senior Project Manager

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

85 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Weryfikacja specyfikacji i wytycznych projektu
  • Koordynowanie prac poszególnych zespołów zaangażowanych w realizacje projektu
  • Tworzenie i nadzorowanie realizacji harmonogramów
  • Tworzenie i nadzorowanie budżetów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Raportowanie o stanie zaawansowania projektu
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w koordynacji złożonych projektów w firmie produkcyjnej
  • Potwierdzona znajomość technik zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy pod dużą presją czasu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mobilność i dyspozycyjność do delegacji za granicą
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu