Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Serwisant / Serwisantka
GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o.
łódzkie
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
49 dni temu

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, napojów i innych procesów. Zatrudniamy około 18.000 pracowników w ponad 60 krajach na świecie. W 6 spółkach w Polsce pracuje ponad 300 osób.

W maju 2021 r., w Koszalinie - rozpoczęliśmy budowę Fabryki Przyszłości - będzie to najnowocześniejszy obiekt w całej grupie GEA. Chcesz uczestniczyć w tym niesamowicie ambitnym projekcie? Dołącz do nas!

 

GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o. szuka kandydatów i kandydatki na stanowisko:

Serwisant / Serwisantka
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Nr ref.: JR-0019547

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należała realizacja wszelkich prac serwisowych dla przemysłowych instalacji chłodniczych (głównie amoniakalnych).
Powierzone zadania serwisowe będą wykonywane u klientów, w zakładach przemysłowych m.in. przetwórstwa spożywczego.

 
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • bieżące serwisowanie urządzeń i instalacji chłodniczych na obiektach klientów
 • usuwanie awarii
 • analizę pracy urządzeń i instalacji
 • przeglądy główne urządzeń
Wymagania:
 • wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne lub elektrotechniczne (min. średnie / zawodowe)
 • znajomość zagadnień mechaniki i elektryki oraz automatyki przemysłowej
 • wiedza z zakresu chłodnictwa – mile widziana
 • doświadczenie w naprawach urządzeń/ instalacji chłodniczych/elektrycznych lub w utrzymaniu ruchu
 • prawo jazdy kat. B. i gotowość do podróży służbowych
 • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Obszar pracy: Środkowa i wschodnia Polska

 

Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • rozwój umiejętności dzięki pracy z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami chłodniczymi
 • dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport) oraz prywatna opieka medyczna
 • dodatkowe świadczenia socjalne
 • samochód służbowy wyposażony w profesjonalne narzędzia
Klauzula informacyjna – rekrutacja

Zgoda na przetwarzanie danych:
Aplikując o pracę w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne oświadcza Pan/Pani, że zapoznał/a się z poniższą Informacją Administratora Danych Osobowych oraz, że wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy) zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcieliby Państwo, abyśmy zachowali Państwa dokumenty aplikacyjne w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo następującej klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki
grupy GEA w Polsce.”

Informacja Administratora Danych Osobowych:

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, że:
1. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych są spółki grupy GEA Group AG w Polsce wymienione poniżej w pkt 5.
2. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Pana/Pani zgoda.
3. Przekazane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji, a jeśli wyrazili Państwo zgodę na przyszłe rekrutacje także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pana/Pana udziałem.
4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a następnie zostaną usunięte. Natomiast jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przetwarzane przez okres 1 roku od daty przesłania aplikacji. Po upływie tego terminu dane zostaną usunięte.
5. Podane dane osobowe będą przekazywane wyłącznie tej spośród poniżej wymienionych spółek z grupy GEA i jej upoważnionym pracownikom, na rzecz której prowadzony jest dany proces rekrutacji i będącej potencjalnym pracodawcą tj.: GEA Process Engineering Sp. z o. o., GEA Westfalia Separator Polska Sp. z o. o., GEA Food Solutions Poland Sp. z o. o., GEA Farm Technologies Sp. z o. o., GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o., GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie umów zawartych przez spółki GEA w Polsce.
6. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
7. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do uczestnictwa w procesie rekrutacji.
8. Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub
ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
9. W przypadku pytań lub żądania realizacji w/w praw mogą się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: rekrutacja@gea.com.

Poznaj

GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o.

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, napojów i innych procesów. Zatrudniamy około 18.000 pracowników w ponad 60 krajach na świecie. W 6 spółkach w Polsce pracuje ponad 300 osób.

W maju 2021 r., w Koszalinie - rozpoczęliśmy budowę Fabryki Przyszłości - będzie to najnowocześniejszy obiekt w całej grupie GEA. Chcesz uczestniczyć w tym niesamowicie ambitnym projekcie? Dołącz do nas!

Podobne oferty