Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Serwisant Systemów Informatycznych i Stacji Paliw
Raab Karcher Technika
Kujawsko-pomorskie
24 dni temu

Ogłoszenie numer: 4635414, z dnia 2021-05-21

Firma świadcząca usługi w zakresie serwisu poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za nadzór nad sprzętem komputerowym, instalację i konfiguracje oprogramowania, Przygotowanie instalacji logicznych i elektrycznych oraz ich modernizacje, przeglądy okresowe, serwis sprzętu komputerowego oraz drukarek fiskalnych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie elektroniczne lub pokrewne
  • umiejętność naprawy sprzętu komputerowego, elektroniki i mechaniki
  • prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu pojazdu
  • zamieszkanie na terenie lub okolicznych powiatów
  • praktyka związana z serwisem urządzeń fiskalnych jak i systemów paliwowych będą dodatkowym atutem
  • uprawnienia SEP

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • samochód służbowy, laptop oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe