Social media manager

Klient portalu Praca.pl

Podlaskie

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4488748, z dnia 2021-04-08

Dynamicznie rozwijająca się z branży transportowej.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • tworzenie i wdrażanie strategii promocji firmy oraz budowanie jej wizerunku,
  • prowadzenie kampanii reklamowych oraz ich analiza i optymalizacja,
  • tworzenie treści w języku polskim,
  • opieka nad stroną internetową i mediami społecznościowymi,
  • raportowanie przeprowadzonych działań.

Wymagania

  • znajomość podstaw marketingu,
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych w mediach społecznościowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • otwartość, komunikatywność, kreatywność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne i adekwatne wynagrodzenie do Twojego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Praca Specjalista ds. Social Media