Spawacz WIG 141/ FM3; FM5 i Spawacz COMBI 141/111 FM3; FM5

Protechnik GmbH

Łódzkie

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2731319, z dnia 2019-11-01

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Praca przy budowie instalacji przemysłowych, rurociągów i gazociągów na elektrowniach i petrochemiach na terenie Niemiec, Holandii i Belgii i Luxemburgu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
  • Długotrwałą współpracę
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie i zwrot kosztów podróży oraz dojazdu do pracy ustalony ryczałtem za przejechane kilometry

Forma zatrudnienia:

  • Pełny etat (umowa z niemieckim pracodawca)
  • Współpraca na bazie działalności gospodarczej

CV można wysyłać na: info@protechnik-gmbh.com

Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej w języku polskim i niemieckim pod nr. telefonu:
+49 (0) 2323 - 39 74 76 19

Poznaj

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz