Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spawacz

KSM Zeman Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2116867, z dnia 2018-10-16

Firma KSM ZEMAN SP Z O.O.. prowadzi działalność na terenie Polski i Europy współpracuje z czołowymi firmami z branży energetycznej.
Specjalizujemy się w montażu, modernizacjach oraz remontach kotłów parowych i wodnych, urządzeń energetycznych, rurociągów przemysłowych, kanałów spalin. Zajmujemy się opracowywaniem technologii prac montażowych i remontowych.
W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.
Poszukujemy osób chętnych do pracy w Polsce tak jak i za granicami kraju,

OBECNIE: Poszukujemy osób chętnych do pracy : Niemcy, Belgia, Szwecja, Portugalia, Szwajcaria, Francja

Spawacz

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Technika spawania: WIG/TIG/Elektroda
  • Spawanie rur i konstrukcji stalowej
  • Dbanie o powierzony sprzęt, sprawdzanie stanu technicznego

Wymagania

  • Podsiadanie uprawnień spawalniczych
  • Doświadczenie w pracy na ww stanowisku
  • Umiejętność koncentracji i efektywnej pracy w zespole
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Płynne czytanie i rozumienie rysunków technicznych

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca na kontraktach zagranicznych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Transport i zakwaterowanie
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Załatwiamy wszystkie formalności
  • Stawka do uzgodnienia

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz