Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Zootechnik Kujawsko-pomorskie
Specjalista do spraw rynku drobiu i trzody chlewnej

Techna Pologne Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2179 dni temu

Firma Techna – ekspert żywienia zwierząt gospodarskich.
Proponuje oryginalne i innowacyjne rozwiązania, przyjazne dla ludzi i zwierząt oraz optymizujące wyniki produkcji.
Techna posiada ponad 50 lat doświadczenia, 11 filii w różnych krajach, blisko 290 pracowników, 4 fabryki oraz Centrum Naukowo-Badawcze.

Spółka Techna Pologne, filia Techny, działająca od 19 lat na rynku polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Obsługa i rozwój rynku producentów pasz na terenie kraju
  • Wsparcie żywieniowe i zootechniczne przedstawicieli handlowych w kontaktach z klientami
Wymagania:
  • Znajomość rynku pasz dla drobiu i trzody chlewnej
  • Wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne
  • Praktyczna wiedza zootechniczna w zakresie żywienia zwierząt gospodarskich i hodowli
  • Prawo jazdy kat B
  • Praktyczna znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę, w firmie o silnej dynamice rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym zespole oraz wyjazdy szkoleniowe za granicę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość awansu i rozwoju kariery zawodowej