Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. exportu

S.i A. Pietrucha Sp. z o.o.
łódzkie, Ksawerów k. Łodzi
praca stacjonarna
4833 dni temu

Ogłoszenie numer: 131970, z dnia 2011-02-08

Firma S. i A. Pietrucha to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo, działające w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, Ksawerów k. Łodzi

Nr Ref.: EXPORT

Opis stanowiska

- nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z klientami, - obsługa klientów zagranicznych (kontakty telefoniczne, e-mailowe, spotkania handlowe, targi), - realizacja planu sprzedaży, - raportowanie efektów pracy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe / preferowane wyższe ekonomiczne lub techniczne, - biegła znajomość języka angielskiego / znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem, - biegła znajomość pakietu Office oraz swobodne poruszanie się w internecie, - prawo jazdy oraz doświadczenie w poruszaniu się samochodem osobowym, - umiejętność myślenia analitycznego, - umiejętność i stosowanie w praktyce zasad skutecznej negocjacji, - łatwość nawiązywania kontaktów, - entuzjazm i ambicja do osiągania wyznaczonych celów.

Oferujemy

- Stabilną pracę w grupie przemysłowej, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.