Specjalista ds. Fonoskopii

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o.

Podkarpackie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4235242, z dnia 2021-02-23

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. jest największą we wschodniej Polsce instytucją specjalistyczną, która od 13 lat wydaje opinie sądowe i ekspertyzy z różnych dziedzin kryminalistyki, m.in. z zakresu fonoskopii.

Miejsce pracy: podkarpackie

Nr Ref.: BES/Fon/1/2019

Opis stanowiska

  • spisywanie treści rozmów z materiałów dowodowych;
  • pobieranie głosowego materiału porównawczego do dalszych badań;
  • ocena autentyczności nagrania;
  • obróbka cyfrowa materiału dźwiękowego;
  • badania lingwistyczne mowy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku lingwistycznym (logopedia z audiologią lub filologia polska);
  • umiejętność wielopłaszczyznowej analizy komunikatu językowego;
  • idealny słuch oraz rozumienie mowy w złych warunkach (szum, hałas);
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • duża samodzielność połączona z umiejętnością pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie

  • wykształcenie o kierunku akustycznym np. realizacja dźwięku lub inżynieria akustyczna;
  • podstawowa wiedza z zakresu obróbki dźwięku oraz obsługa dedykowanych do tego programów;
  • doświadczenie zawodowe w fonoskopii;
  • pasje związane z dźwiękiem i językiem polskim.

Oferujemy

  • elastyczne podejście do formy zatrudnienia (w zależności od preferencji zatrudnionej osoby może to być praca zdalna, umowa o pracę, zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej);
  • gruntowne przeszkolenie z zakresu fonoskopii pod okiem specjalistów;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika;
  • stabilność zatrudnienia - szukamy kandydatów zdecydowanych na długoterminową współpracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej korzystając z przycisku: APLIKUJ TERAZ

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 531 331 677.

Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, która dostępna jest pod adresem: https://www.ekspertyzy.net.pl/zasady-przetwarzania-danych-osobowych.html.

Prosimy także o umieszczenie w aplikacji poniższych klauzul:

Klauzula zgody na aktualną rekrutację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Budowlanej 26.

lub

Klauzula zgody na przyszłe rekrutacje: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Poznaj

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. jest największą we wschodniej Polsce instytucją specjalistyczną, która wydaje profesjonalne opinie sądowe oraz ekspertyzy z wielu dziedzin kryminalistyki. Przez ponad 13 lat udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na rynku. Opinie wydawane są przez ekspertów posiadających status biegłego sądowego, a ich celem jest przede wszystkim wspomaganie organów wymiaru sprawiedliwości. Naszym klientom gwarantujemy, że wnikliwie przeanalizowany będzie każdy aspekt zleconych spraw. Zespół zaangażowanych pracowników będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój, osiąganie ambitnych celów i bezkompromisowe dążenie do prawdy, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Lingwista/Filolog
Filologiem lub lingwistą nazywamy osobę, która zawodowo zajmuje się zgłębianiem i przekazywaniem wiedzy na temat danego języka i napisanej w nim literatury. Może realizować się w różnych specjalnościach: pedagogicznej, kulturoznawczej, językoznawczej, biznesowej czy translatorycznej. Część lingwistów zajmuje się zawodowo pracą naukową związaną z dalszym badaniem tajników językowych, a inni wykorzystują swoje ...
Praca Lingwista/Filolog