Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Specjalista ds. Handlowych

Polimarky Sp. z o.o.
podkarpackie, Rzeszów i teren województwa podkarpackiego
praca stacjonarna
5166 dni temu

Ogłoszenie numer: 93819, z dnia 2010-03-29

"Polimarky" Spółka Jawna to niezależny, dynamicznie rozwijający się, polski lider compounding'u - produkcji granulatów modyfikowanych tworzyw sztucznych. "Polimarky" Spółka Jawna zawdzięcza swoja pozycję rynkową przede wszystkim pracownikom. Dlatego nieustannie dba o ich rozwój zawodowy, zapewnia liczne szkolenia, umożliwia podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój aspiracji zawodowych i samorealizacji. Naszym pracownikom staramy się stworzyć otwarte, pozytywne i nastawione na osiąganie sukcesów środowisko pracy. Naszym celem jest dobór takich pracowników, którzy chcą realizować plany firmy i uczestniczyć w jej rozwoju. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie, Rzeszów i teren województwa podkarpackiego

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych Klientów dla firmy
  • Przygotowywanie ofert
  • Realizowanie polityki handlowej firmy
  • Utrzymanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkującej kable: niskoenergetyczne, średnioenergetyczne, telekomunikacyjne, komputerowe
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych oraz utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • Znajomość rynku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Możliwość wykazania się kreatywnością i innowacyjnością
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych