Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych

Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

Kujawsko-pomorskie

17 dni temu

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. to spółka z Grupy Nokia, zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej. W związku z szybkim rozwojem oraz rozpoczęciem projektu budowy systemu GSM-R na kolei poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Specjalista ds. instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Główne zadania:
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i uruchomieniowych systemów telekomunikacyjnych,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych sprzętu transmisyjnego (routery, switche),
  • Wykonywanie prac instalacyjnych zasilania elektrycznego, przyłączy telekomunikacyjnych,
  • Wykonywanie dokumentacji pomiarowej oraz odbiorczej,
  • Kontrola prowadzonych prac.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w instalacji i pomiarach okablowania strukturalnego i elektrycznego,
  • Doświadczenie w instalacji szaf teletechnicznych i ich wyposażenia,
  • Komunikatywność i wysoka kultura pracy instalatorskiej,
  • Zmysł techniczny, samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Sumienność i dokładność,
  • Dyspozycyjność (praca w delegacji do 10-12 dni na terenie Polski),
  • Znajomość oprogramowania biurowego (MS Office),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
Oferujemy:
  • Stabilne długookresowe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
  • Różnorodność wykonywanych zadań,
  • Skandynawską kulturę pracy, w zgranym, kreatywnym i szanującym się nawzajem zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe,
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

IRIS TELECOMMUNICATION POLAND Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy ul. H. Sienkiewicza 85/87 lok. 2A, (90-057 Łódź) informuje, że jest Administratorem Pani/a wszelkich danych osobowych zamieszczonych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. W przypadku pytań dotyczących procesu przetwarzania Pani/a danych osobowych mogą się Państwo kontaktować pod adresem: rekrutacja@ iris-telecommunication.pl. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody - zgodnie z art. 6 lit. a RODO oraz w celu ewentualnego zawarcia i wykonywania umowy o prace/zlecenia – zgodnie z art. 6 lit. b RODO. Administrator informuje, że wyrażone zgody w tym procesie mogą być w każdej chwili odwołane. Administrator będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe dla potrzeb obecnej rekrutacji przez okres 3 miesięcy, a w przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych dla przyszłych rekrutacji będzie przetwarzać je przez okres jednego roku od dnia pozyskania niniejszego oświadczenia z możliwością przedłużenia tego okresu za Pani/a zgodą. Podanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dobrowolne jednakże nie udzielenie informacji podstawowych może skutkować odrzuceniem Pani/a kandydatury w procesie selekcji. Ponadto Administrator informuje, że kandydat mam prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania danych lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych, jak i o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Instalator

Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...
Instalator Praca Instalator

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2170)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)