Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. Klientów Kluczowych

Agape S. C.
łódzkie
praca stacjonarna
5150 dni temu

Ogłoszenie numer: 93582, z dnia 2010-03-29

Agape S. C.

AGAPE jest uznaną w Polsce firmą, oferującą swoim klientom kreację i wspomaganie wizerunku firmy i marki poprzez projektowanie, produkcję i instalację reklamy zewnetrznej, wewnątrzsklepowej, działań internetowych.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Specjalista będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie i obsługę klientów typu B2B, fachowe doradztwo w zakresie planowania i realizacji polityki marketingowej tych firm, a w konsekwencji nadzór nad realizacją prac projektowych, produkcyjnych i wykonawczych w zaspokajaniu potrzeb klienta.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży dóbr lub usług reklamowych
  • doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat.B, gotowość do pracy w terenie
  • umiejetności interpersonalne, wysoka kultura osobista
  • samodzielność, zdolności organizacyjne, motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.