Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kwalifikacji

Mabion S.A.

Łódź / Konstantynów Łódzki

77 dni temu

Stanowisko: Specjalista ds. kwalifikacji
Miejsce pracy: Łódź / Konstantynów Łódzki

Firma: MABION S.A.

Dział: Badania i Rozwój

Obszar działania firmy: Biofarmacja

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność;
  • Praktyczna znajomość procesów kwalifikacji i walidacji w środowisku GMP
  • Praktyczna znajomość systemu jakości GMP
  • Doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej lub pokrewnej
  • Doświadczenie z obsługi urządzeń produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w przemyśle farmaceutycznym będzie dodatkowym atutem
Zadania:
  • Planowanie i realizacja kwalifikacji i walidacji
  • Sporządzanie protokołów i raportów z walidacji
  • Tworzenie i aktualizacji Głównych Planów Walidacji
  • Prowadzenie procesów analizy ryzyka dla urządzeń i systemów krytycznych
  • Samodzielne prowadzenie testów i pomiarów w ramach kwalifikacji i walidacji
  • Analiza danych z kwalifikacji i walidacji
  • Udział w przeglądach okresowych i remontach/naprawach urządzeń i systemów krytycznych
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją i rozwojem produktów biotechnologicznych;
  • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowych rozwiązań;
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Pakiet medyczny

Kontakt:
rekrutacje@mabion.eu
ul. gen. Mariana Langiewicza 60
95-050 Konstantynów Łódzki
www.mabion.eu

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Specjalista do spraw systemów zarządzania jakością jest osobą wykwalifikowaną w zakresie systemów zarządzania jakością takich jak ogólnie stosowany standard ISO, i zajmującą się wdrażaniem i nadzorowaniem funkcjonowania tychże systemów w firmie lub instytucji celem zapewnienia maksymalnej wydajności prowadzonej przez nią działalności. Specjalista nadzoruje działania związane ze stosowaniem systemów ...
Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością Praca Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością