Praca.pl Praca Wielkopolskie Administrator sklepów internetowych Wielkopolskie
Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

FORCETOP Sp. z o.o.
wielkopolskie, Kalisz, Chotów (pow. ostrowski)
praca stacjonarna
1854 dni temu

Ogłoszenie numer: 2380529, z dnia 2019-04-08

FORCETOP Sp. z o.o. (www.forcetop.com) dystrybutor z ugruntowaną pozycją na rynku GSM, IT, RTV, AGD, poszukuje
pracowników na poniższe stanowisko. Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Kalisz, Chotów (pow. ostrowski)

Opis stanowiska

  • Monitorowanie pracy sklepu
  • Aktualizacja bazy produktów
  • Kategoryzowanie produktów
  • Zarządzanie produktami stałymi i promocyjnymi w systemie
  • Prowadzenie działań sprzedażowych na portalach aukcyjnych, w porównywarkach cen

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość programu ERP Optima i platformy e-Sklep Comarch
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość MS Office, sprawne poruszanie w Internecie
  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego