Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy Europejskich – z zakwaterowaniem w Bieszczadach

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
łódzkie
praca stacjonarna
4395 dni temu

Ogłoszenie numer: 205912, z dnia 2012-05-07

Czołowy organizator wypoczynku w Bieszczadach

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie i analiza dostępnych funduszy europejskich
  • współudział w opracowaniu strategii pozyskiwania funduszy
  • przygotowanie dokumentacji do wniosków
  • pilotowanie realizacji i rozliczanie wniosków

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z funduszami europejskimi
  • umiejętność tworzenia biznesplanu i studium wykonalności
  • znajomość rachunkowości i ekonomii
  • doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • praca w miłej atmosferze, w kompetentnym i zaangażowanym zespole
  • atrakcyjne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie w Bieszczadach