Specjalista ds. rozwoju rynku
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
Zaczernie k. Rzeszowa
specjalista (mid)
umowa o pracę
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
4 dni temu

Colorland.com to globalna marka należąca do jednej z największych drukarni w Europie, której podstawą jest nowoczesny e-marketing i  sprzedaż e-commerce, a sercem – dział IT. Fundamentem naszej firmy są Ludzie – pasjonaci w swoich dziedzinach, pełni poczucia humoru, z głowami pełnymi pomysłów.

Dołącz do nas i podbijaj z nami rynki zagraniczne - USA, Wielką Brytanię, Niemcy, Irlandię, Hiszpanię, Belgię, Holandię, Portugalię, Francję, Czechy, Słowację i Włochy.

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. rozwoju rynku z językiem angielskim.

Miejsce pracy: Zaczernie k. Rzeszowa
Zakres obowiązków

Pracując z nami, będziesz:

  • codziennie wykorzystywał język angielski
  • wyszukiwał nowe kanały dystrybucji w modelu sprzedaży e-commerce
  • budował silne i długofalowe relacje z partnerem biznesowym,
  • regularnie przedstawiał rezultaty podjętych wspólnie działań,
  • analizował i śledził najnowsze trendy rynkowe
  • współuczestniczył w tworzeniu strategii sprzedażowej na dany kraj
  • wymieniał maile i telefony z klientami, aby pomóc im wybrać najlepsze rozwiązania
  • nawiązywał kontakty z blogerami / vlogerami
  • wykorzystywał Internet jako główne narzędzie pracy
  • współpracował z działem marketingu i grafiki w zakresie promowania produktów i firmy
Poszukiwane kompetencje

Każdy kandydat jest dla nas wartościowy, jednakże to stanowisko wymaga bardzo dobrej znajomości angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1). Dodatkowo, fajnie jeśli:

  • nie straszne Ci rozmowy w języku obcym
  • umiesz szukać informacji w Internecie
  • myślisz analitycznie
  • cechuje Cię kreatywność i umiejętność logicznego myślenia
  • lubisz planować i umiesz organizować sobie zadania
  • wchodzisz oknem, gdy drzwi są zamknięte :)
  • jesteś dobrym negocjatorem
Oferujemy

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie proponujemy:

  • realny wpływ na rozwój działu - to z Tobą rozmawiają nasi klienci i partnerzy biznesowi! :)
  • jasny zakres zadań
  • kursy językowe
  • fajnych i ogarniętych ludzi, wspieranych przez dział graficzny, dział IT i dział marketingu automatycznego, którzy zawsze Ci pomogą
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, żebyś wiedział co jest na czasie
  • przystanek autobusowy pod samą firmą
  • ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport dla chętnych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.