Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Alufire

Łysomice (pow. toruński)

7 dni temu

Alufire sp. z o.o. s.k.
Producent stolarki przeciwpożarowej aluminiowej
z siedzibą w Łysomicach k.Torunia
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łysomice (pow. toruński)

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klienta zagranicznego
  • pozyskiwanie nowych odbiorców oraz dystrybutorów
  • analiza danych dotyczących konkretnych rynków docelowych
  • budowanie marki na rynkach zagranicznych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja czasu pracy, zaangażowanie, komunikatywność
  • doświadczenie w branży mile widziane
  • gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy:

  • stabilną i interesującą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży