Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej

Trendz.pl
łódzkie
praca stacjonarna
5471 dni temu

Ogłoszenie numer: 66155, z dnia 2009-05-28

Trendz.pl

Największy portal o stylu życia w Polsce, należący do dynamicznie rozwijającej się firmy Lifestyle Media Spółka z o. o. z siedzibą w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie długoterminowych relacji z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Negocjowanie i finalizacja kontraktów reklamowych z Klientami
  • Sprzedaż produktów reklamowych związanych z Trendz.pl i Trendz TV
  • Asystowanie w procesie rozwoju marketingu Portalu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (opcjonalnie ostatnie lata studiów)
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (preferowana znajomość branży Internet / Nowe Media)
  • Kreatywność i samodzielność
  • Osobowość nastawiona na sukces

Oferujemy

  • Możliwość dynamicznej kariery i awansu
  • Elastyczny czas pracy
  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju innowacyjnej Spółki z obszaru Internetu i Nowych Mediów.