Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. utrzymania floty / Kierowca

P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński

Ślesin k. Nakła nad Notecią

6 dni temu

Informacja o możliwości zatrudnienia w pełnym

wymiarze czasu pracy na czas określony

Na podstawie art. 942 Kodeksu pracy informuję o możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Ślesin k. Nakła nad Notecią

Zakres obowiązków:
  • rekrutowanie kierowców,
  • organizowanie i przeprowadzanie szkoleń kierowców,
  • nadzór nad czynnościami serwisowymi,
  • nadzór nad terminami ważności przeglądów serwisowych i technicznych ciągników siodłowych i naczep,
  • wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu,
  • wykonywanie pracy kierowcy samochodu ciężarowego (np. doprowadzanie samochodów do serwisu).
  • duży poziom samodzielności, autonomia pracy.
Oczekiwania:
  • wykształcenie: min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B, C+E,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania flotą.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 22.09.2018 r. za pomocą przycisku

Poznaj

Jesteśmy polską firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, z zakresu spedycji i transportu międzynarodowego. Umiejętnie zarządzamy procesami logistycznymi, specjalizujemy się w przewozach chłodniczych obsługując relacje z Polski do krajów Unii Europejskiej, a w szczególności: Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Belgii, Niemiec i innych.

Poznaj stanowisko: Administrator Floty

Specjalista Administrator Floty to osoba odpowiedzialna za obsługę i administrację floty samochodowej, czyli sprawuje opiekę nad samochodami służbowymi firm. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: całościowa opieka nad flotą samochodów, zarządzanie procesami w obszarach (serwis, opony, ubezpieczenia, monitoring GPS), a także tworzenie raportów dotyczących flot klientów, realizacja ...
Administrator Floty Praca Administrator Floty

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (71)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2317)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (81)