Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista robót elektrycznych/teletechnicznych (CCTV, SSWiN, KD, SSP itp.) [rekrutacja online]

SYNAGO

Kujawsko-pomorskie

66 dni temu

Ogłoszenie numer: 3866553, z dnia 2020-11-17

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych. Nasza kadra składa się z bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników w różnym wieku. Zapraszamy do odwiedzenia strony po więcej informacji www.synago.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Koordynacja robót elektrycznych,
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych/teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacją techniczną, harmonogramem,
  • Nadzór nad pracownikami.

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość programu autocad,
  • Prawo jazdy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę w zgranym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • Zakwaterowanie w przypadku delegacji,
  • Możliwość rozwoju i awansu,

Praca odbywa się na terenie całego kraju.

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych